Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Krawaty typu Luxury

( ilość produktów: 37 )

     Krawaty typu Luxury stanowią dodatek pozwalający na personalizację wyglądu i nadanie całości stroju ciekawego i unikatowego charakteru. Nic dziwnego, że pierwsze ich wersje szczególnie ukochał sobie popularny “król słońce” - sam Ludwik XIV. Królewska tradycja wcale nie przestała być aktualna, bowiem ze swojego zamiłowania do klasycznej elegancji i fantazyjnych, jedwabnych krawatów znani są członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej - książęta Filip oraz Karol.

 

     Luksusowe krawaty jedwabne Dignito produkowane są w oparciu o sprawdzone, tradycyjne wzorce. Cały proces odbywa się w malowniczym włoskim regionie Como, gdzie znajdują się liczne manufaktury specjalizujące się w ręcznej produkcji. Dzięki temu każdy element jest szczegółowo sprawdzany, a ostateczny efekt spełnia wszystkie postawione wymagania.

 

     Najważniejsze cechy dobrego krawata to: właściwa grubość oraz sprężystość, na którą wpływa szereg różnych czynników. W Dingito dbamy o to, aby każdy z naszych luksusowych krawatów posiadał naturalne wełniane wypełnienie oraz specjalną nić, która biegnie przez całą długość i sprawia, że krawat sprężynuje. Poza tym poniższe modele wykonane są w technice self-tipping, czyli mają podszewkę z tego samego materiału, co reszta krawata.

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 29 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-07
Od zamówienia do odbioru ledwie 24 godziny
2022-09-27
Szybko i sprawnie.
pixel