Krawaty z Grenadyny

( ilość produktów: 22 )

     Krawaty z grenadyny to bardzo ciekawy element ozdobny, będący urozmaiceniem klasycznych, jedwabnych dodatków. Jeżeli twoim celem jest subtelne zwrócenie na siebie uwagi i podkreślenie stylistycznej spójności kompozycji, będzie to wybór doskonały. Świat klasycznej męskiej elegancji przyjął krawaty z grenadyny z niekłamanym entuzjazmem i obecnie stanowią one pożądany dodatek świadczący o niezwykłym wyczuciu stylu.

 

     Grenadyna to półmatowy splot jedwabiu, który niezwykle wyróżnia się na tle innych "krawatowych" materiałów. Jego unikalną cechą jest oryginalna struktura, która jednocześnie sprawia, że krawat wykonany z tego materiału cechuje się mniejszym stopniem formalności, przy jednoczesnym zachowaniu olbrzymiej uniwersalność. Jest to materiał ekskluzywny i unikatowy. Swoje niesamowite właściwości zyskuje dzięki niemal w 100% ręcznej produkcji, która odbywa się na tradycyjnych, dziewiętnastowiecznych krosnach. Dzięki niespiesznemu procesowi produkcji krawaty z grenadyny są doceniane i bardzo chętnie wybierane przez wielu miłośników męskiej elegancji oraz indywidualnego stylu. Materiał ten może być tkany na dwa sposoby i finalnie różni się od siebie wielkością splotu. Drobniejszy to garza fina a grubszy garza grossa.

 

     Jedwabne krawaty z grenadyny od Dignito posiadają wełnianą “duszę”, czyli naturalne i odpowiednio dobrane wypełnienie, które idealnie nadaje się do nieco bardziej sztywnego splotu jedwabiu. Dzięki zastosowaniu tylko naturalnych tkaniny krawat świetnie się wiąże i układa. Jego uniwersalność sprawia, że nadaje się zarówno do mniej zobowiązujących eleganckich stylizacji, jak i zestawu koordynowanego czy nawet casualowych kompozycji w towarzystwie tradycyjnego swetra lub kardiganu. Wybór krawata z grenadyny sprawi, że Twoje stylizacje zyskają wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 32 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-08
Naprawdę ciekawy wzór poszetki
2022-09-26
5
pixel